ideas2evidence har utarbeidet en handelsanalyse for Ytrebyen på oppdrag for GS Rieber Eigedom AS.
Projects
Displaying 1 - 6 of 6
I samarbeid med designbyrået Haltenbanken har ideas2evidence gjennomført en markedsanalyse på oppdrag fra Hardanger Fjordfrukt BA, Ullensvang Fruktlager og Nå Fruktlager.
ideas2evidence har i samarbeid med Mohnsenteret ved Høgskolen på Vestlandet og SNF gjennomført en midtveisevaluering av SIVAs næringshageprogram og inkubatorprogram.
ideas2evidence har gjennomført en konsekvensutredning for næring og reiseliv i forbindelse med ny områdereguleringsplan for Bømoen på Voss.
Næringsbarometeret tar pulsen på næringslivet i de to fylkene. ideas2evidence har gjennomført en spørreundersøkelse med formålet å gi et bilde av næringslivets forventninger.
Ideas2evidence has developed economic key figures for the maritime industry in the Bergen Region for the Western Norway Council (Vestlandsrådet).