i2e har evaluert seks tilskuddsordninger til frivillige organisasjoner for IMDi.
Projects
Displaying 1 - 6 of 6
ideas2evidence har fått i oppgave av Integrerings- og mangfoldsdirektoratet å evaluere kvalifiseringsprogrammet Jobbsjansen.
Ideas2evidence har i samarbeid med Vista Analyse og Norconsult gjort en underveisevaluering av områdesatsingen Fjell 2020 på oppdrag for Drammen kommune.
ideas2evidence har utarbeidet årsrapport for Jobbsjanseordningen 2016 på oppdrag for Integrerings- og mangfoldsdirektoratet.
ideas2evidence har på oppdrag for Statsforvalteren i Vestland (tidligere Fylkesmannen i Hordaland) utviklet et system for rapportering om utdanning i kriminalomsorgen.
ideas2evidence gjennomfører årlige kundeundersøkelser for Vik Ørsta. Undersøkelsen måler merkevare, relasjon, produkt og egenskaper.